| MOQ: | 10 |
| Prijs: | SG$2.12-2.35 |
| Modelnr. | KN4-2 |
| Productnaam | Op- en Neerwaarts Verlichtend LED Profiel |
| Afmetingen | B27.3*H35mm |
| Standaard Lengte | 2.5m/stuk |
| Geschikt voor LED Strip | PCB breedte tot 24mm/onder 24mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminium Legering |
| Behandeling | Zandstralen Oxidatie |
| Afwerking Kleur | Zilver/Zwart/Wit |
| Diffuser Materiaal | PC/PMMA |
| Diffuser Afwerking | Opaal/Mat/Helder |
| Accessoires | PC Cover, Eindkappen |
| Installatie | Hangend |
| Standaard Pakket | Binnenste Heldere PE Zak + EPE Schuim + Kartonnen Doos |
| Aangepast Pakket | Beschikbaar op Aanvraag |