| MOQ: | 10 |
| Prijs: | $0.86-0.96 |
| Model nr. | K17/K16/K42/K6 |
|---|---|
| Tipe van de post | LED-aluminiumprofiel |
| Standaardlengte | 1/2/2,5/3/4m (op maat gemaakte lengte beschikbaar) |
| Geschikt voor LED-strook | PCB-breedte tot 8 mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminiumlegering |
| Behandeling | Oxidatie door zandblazen |
| Afgewerkte kleur | Zilver/Zwart/Wit |
| Diffusermateriaal | PC/PMMA |
| Afwerking van de diffusor | Gefrost/Zwart/Opaal/Semi-helder/helder |
| Accessoires | Aluminium hoes, eindkappen, klemmen |
| Installatie | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Standaardpakket | Innerlijke doorzichtige PE-zak + EPE-schuim + kartonnen doos |
| Gepersonaliseerd pakket | Op aanvraag beschikbaar |
| Leveringstermijn | 3 werkdagen voor het monster |