| MOQ: | 2 |
| Prijs: | $1.13-1.26 |
| Model nr. | K17 |
| Tipe van de post | Oppervlakte LED Aluminiumprofiel |
| Afmetingen | W17.0 × H9.0 mm |
| Standaardlengte | 1/2/2,5/3/4m (op maat gemaakte lengte beschikbaar) |
| Geschikt voor LED-strook | PCB-breedte tot 12 mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminiumlegering |
| Behandeling | Oxidatie door zandblazen |
| Afgewerkte kleur | Zilver/Zwart/Wit |
| Diffusermateriaal | PC/PMMA |
| Afwerking van de diffusor | Gefrost/Zwart/Opaal/Semi-helder/helder |
| Accessoires | Aluminium hoes, eindkappen, klemmen |
| Installatie | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Standaardpakket | Inwendige transparante PE-zak + EPE-schuim + kartonnen doos |
| Gepersonaliseerd pakket | Op aanvraag beschikbaar |
| Leveringstermijn | 3 werkdagen voor het monster |