| MOQ: | 5 |
| Prijs: | $0.68-1.12 |
| Model nr. | K6-1 |
|---|---|
| Tipe van de post | LED-profiel van gipsplaat |
| Afmetingen | W57.82*H15.4 mm |
| Standaardlengte | 1m/2m/3m/op maat |
| Geschikt voor LED-strook | PCB-breedte tot 8 mm 12 mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminiumlegering |
| Behandeling | Oxidatie door zandblazen |
| Afgewerkte kleur | Zilver/Zwart/Wit |
| Diffusermateriaal | PC, PMMA |
| Afgesloten diffuser | Melkige/Vroestige/Helder |
| Accessoires | Eindkapselen |
| Installatie | met een vermogen van meer dan 10 kW |
| Standaardpakket | Inwendige doorzichtige PE-zak + EPE-schuim + kartonnen doos |
| Gepersonaliseerd pakket | Op aanvraag beschikbaar |