| MOQ: | 10 |
| Prijs: | $0.62-0.82 |
| Modelnr. | K16 |
|---|---|
| Artikeltype | Oppervlakte LED Profiel |
| Afmetingen | B18.0*H5.0 mm |
| Standaard Lengte | 1m/2m per stuk |
| Geschikt voor LED Strip | PCB breedte tot 12mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminiumlegering |
| Behandeling | Zandstralen oxidatie |
| Afwerking Kleur | Zilver/Zwart/Wit |
| Diffusor Materiaal | PC |
| Diffusor Afwerking | Mat |
| Accessoires | PC Cover, Eindkappen, clips |
| Installatie | Opbouwmontage |
| Standaard Pakket | Binnenste Transparante PE zak + EPE SCHUIM + Kartonnen Doos |
| Aangepast Pakket | Beschikbaar op aanvraag |