| Merknaam: | K&C |
| Modelnummer: | K6 K10 |
| MOQ: | 2 |
| Prijs: | €0.2859-1.95 |
| Model nr. | K6, K10, K5-1 |
|---|---|
| Tipe van de post | LED-profiel van gipsplaat |
| Afmetingen | W58×H15.4mm / 56.9×15.4mm / 53×12.5mm |
| Standaardlengte | 1m / 2m / 3m / Op maat |
| Geschikt voor LED-strook | PCB-breedte tot 8 mm / 12 mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminiumlegering |
| Behandeling | Oxidatie door zandblazen |
| Afgewerkte kleur | Zilver / Zwart / Wit |
| Diffusermateriaal | PC, PMMA |
| Afwerking van de diffusor | Melkig / Frosted / Helder |
| Accessoires | Eindkapselen |
| Installatie | met een vermogen van meer dan 10 kW |
| Standaardpakket | Inwendige doorzichtige PE-zak + EPE-schuim + kartonnen doos |
| Gepersonaliseerd pakket | Op aanvraag beschikbaar |