| MOQ: | 10 |
| Artikeltype | Opbouw LED Aluminium Profiel |
| Afmetingen | B17.0 × H9.0mm |
| Standaard Lengte | 1m / 2m / 2.5m / 3m / 4m (Op maat gemaakte lengtes beschikbaar) |
| Geschikte LED Strip | PCB breedte tot 12mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Zandstralen oxidatie |
| Afwerking Kleuren | Zilver / Zwart / Wit |
| Diffusor Materiaal | PC / PMMA |
| Diffusor Afwerkingen | Mat / Zwart / Opaal / Semi-helder / Helder |
| Accessoires | Aluminium profiel, eindkappen, clips |
| Installatie | Opbouw |
| Standaard Pakket | Binnenste heldere PE zak + EPE schuim + Kartonnen doos |
| Aangepast Pakket | Beschikbaar op aanvraag |
| Levertijd Monster | 3 werkdagen |