| MOQ: | 2 |
| Prijs: | $1.69-1.88 |
| Productnaam | Slim LED Aluminiumkanaal |
|---|---|
| Aluminiumcarrosserie | 6063 Aluminium T5 |
| Opties van de diffusor | PC, PMMA |
| Accessoires | ABS-eindkappen en metalen klemmen |
| Standaardlengte | 1m, 2m, 3m, aangepast |
| Afmeting | W33.8 × H11.60 mm |
| Binnenbreedte | 18.3 mm |
| Model nr. | KN-nummer: |
| Installatie | Vergrendelde berg |