| MOQ: | 10 |
| Prijs: | $0.98-1.88 |
| Modelnr. | K28/K29 |
| Artikeltype | Opbouw LED Aluminium Profiel |
| Afmetingen | B19.5×H20.3mm |
| Standaard Lengte | 1/2/2.5/3/4m (Aangepaste lengte beschikbaar) |
| Geschikt voor LED Strip | PCB breedte tot 15mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminium Legering |
| Behandeling | Zandstralen oxidatie |
| Afwerking Kleur | Zilver/Zwart/Wit |
| Diffuser Materiaal | PC/PMMA |
| Diffuser Afwerking | Mat/Zwart/Opaal/Semi-helder/Helder |
| Accessoires | Aluminium cover, eindkappen, clips |
| Installatie | Opbouw |
| Standaard Pakket | Binnenste heldere PE zak + EPE schuim + kartonnen doos |
| Aangepast Pakket | Beschikbaar op aanvraag |
| Levertijd | 3 werkdagen voor monsters |