| MOQ: | 10 |
| Modelnr. | K95 |
| Artikeltype | LED Strip Aluminium Profiel |
| Afmetingen | (B)24*(H)26mm |
| Geschikt voor LED Strip | PCB-breedte tot 14,4 mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminiumlegering |
| Behandeling | Zandstralen oxidatie |
| Afwerking Kleur | Zilver, zwart, wit |
| Diffusormateriaal | PC, PMMA |
| Diffuser Afwerking | Mat, Opaal, Helder, zwart |
| Accessoires | Eindkappen, clips |
| Installatie | Opbouwmontage |
| Standaard Pakket | Binnenste heldere PE-zak + EPE-schuim + kartonnen doos |
| Standaard Lengte | 2m/stuk of op maat |