| MOQ: | 2 |
| Prijs: | $0.76-1.08 |
| Modelnr. | K17 |
| Artikeltype | Oppervlakte LED Aluminium Profiel |
| Afmetingen | B17.0 × H9.0mm |
| Standaard Lengte | 1/2/2.5/3/4m (Maatwerk lengtes beschikbaar) |
| Geschikt voor LED Strip | PCB breedte tot 12mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminium Legering |
| Behandeling | Zandstralen oxidatie |
| Afwerking Kleur | Zilver/Zwart/Wit |
| Diffuser Materiaal | PC/PMMA |
| Diffuser Afwerking | Mat/Zwart/Opaal/Semi-transparant/Transparant |
| Accessoires | Aluminium, Cover, Eindkappen, Clips |
| Installatie | Opbouw |
| Standaard Pakket | Binnen heldere PE zak + EPE schuim + Kartonnen doos |
| Maatwerk Pakket | Beschikbaar op aanvraag |
| Levertijd | 3 werkdagen voor monsters |