| MOQ: | 10 |
| Prijs: | $10.68-12.98 |
Opbouw aluminium profielen voor LED verlichting extrusie behuizing kanalen met PC/PMMA afdekkingen ontworpen voor LED strips.
| Artikel Type | LED Aluminium Profiel |
| Afmetingen | B17.0 × H9.0mm |
| Standaard Lengte | 1m / 2m / 2.5m / 3m / 4m (Aangepaste lengtes beschikbaar) |
| Geschikt voor LED Strip | PCB breedte tot 12mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminium Legering |
| Oppervlaktebehandeling | Zandstralen oxidatie |
| Afwerking Kleuren | Zilver / Zwart / Wit |
| Diffuser Materiaal | PC / PMMA |
| Diffuser Afwerkingen | Mat / Zwart / Opaal / Semi-transparant / Transparant |
| Accessoires | Aluminium afdekking, eindkappen, clips |
| Standaard Pakket | Binnenste heldere PE zak + EPE schuim + Kartonnen doos |
| Levertijd | 3 werkdagen voor monsters |
1M aluminium profiel met PC afdekking, inclusief 2 eindkappen en 2 clips
Vervaardigd uit hoogwaardige 6063 T5 aluminium legering met oppervlaktecoating voor superieure anti-corrosie eigenschappen, voorkomt roest en verkleuring.
Voorzien van milieuvriendelijke vlamvertragende PC afdekkingen met hoge definitie en uitstekende lichtdoorlatendheid, biedt optimale LED bescherming tegen stof en schade.