| MOQ: | 2 |
| Modelnr. | K6 |
| Artikeltype | Plaatschroef LED Profiel |
| Afmetingen | B58 × H15,4 mm |
| Standaard Lengte | 2m/stuk |
| Geschikt voor LED Strip | PCB-breedte tot 12,3 mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminiumlegering |
| Behandeling | Zandstralen Oxidatie |
| Afwerking Kleur | Zilver / Zwart / Wit |
| Diffusor Materiaal | PC |
| Diffusor Afwerking | Mat |
| Accessoires | Eindkappen |
| Installatie | Verzonken Montage |
| Standaard Pakket | Binnenste Transparante PE Zak + EPE Schuim + Kartonnen Doos |
| Aangepast Pakket | Beschikbaar op Aanvraag |