| MOQ: | 20 |
| Prijs: | $1.88-2 |
| Artikeltype | LED Aluminium Profiel |
| Afmetingen | B17.0 × H9.0mm |
| Standaard Lengte | 1m / 2m / 2.5m / 3m / 4m (Aangepaste lengtes beschikbaar) |
| LED Strip Compatibiliteit | PCB breedte tot 12mm |
| Materiaal | 6063 T5 Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Zandstralen Oxidatie |
| Beschikbare Kleuren | Zilver / Zwart / Wit |
| Diffuser Materiaal | PC / PMMA |
| Diffuser Afwerkingen | Mat / Zwart / Opaal / Semi-transparant / Helder |
| Meegeleverde Accessoires | Aluminium Profiel, Afdekking, Eindkappen, Clips |
| Installatie | Opbouw |
| Standaard Verpakking | Binnenste Transparante PE Zak + EPE Schuim + Kartonnen Doos |
| Aangepaste Verpakking | Beschikbaar op aanvraag |
| Levering Monsters | 3 werkdagen |